Pozrite si špeciálnu ponuku na Deň matiek. Pre donášku kvetov a kytíc zavolajte 0907 883 245.

Kvetinárstvo s najdlhšou tradíciou v Považskej Bystrici

kvety-silvia-zalozene-1981

Naše kvetinárstvo má v meste najdlhšiu tradíciu. Ja, Silvia Pavúrová, ho ako jeho majiteľka prevádzkujem už od roku 1999. V obchode som ale tak povediac vyrástla, pretože sa oň predo mnou oň staral môj otec.

kvety-silvia-markiza-telerano
Kvety Silvia v Teleráne na Markíze

Celá naša rodina sa zaoberá záhradníctvom už veľmi dlho a mňa to tiež neobišlo. Floristike som sa začala aktívne venovať už na základnej škole, kedy som sa zúčastňovala rôznych súťaží v aranžovaní a viazaní kvetov. Kvietky a prácu s nimi jednoducho milujem už odmalička.

„Sledujeme svetové trendy a popri práci pre našich klientov sa snažíme organizovať aj čo najviac vlastných akcií.“

zuzana-borsenikova
Svadobná show a Zuzana Borseníková

Počas mojej kariéry som dosiahla mnohé úspechy. Pracujem s profesionálnym teamom aranžérov, s ktorými sa neustále snažíme zdokonaľovať. Zúčastňujeme sa mnohých školení, workshopov a súťaží. Často vystupujeme aj v televíznych programoch, pravidelne sa objavujeme napríklad v Teleráne. Sledujeme svetové trendy a popri práci pre našich klientov sa snažíme organizovať aj čo najviac vlastných akcií. Tradíciou sa už stali Vianočné výstavy, novinkou zase Kvetinová show a od roku 2013 pravidelne organizujeme veľkolepú Svadobnú show.

kvetinarstvo-vyklad
Výklad našej predajne v kolekcii jar 2015

Filozofiou našej firmy je vyjadriť čo najväčšiu kreativitu, preto sa snažím do teamu vyberať taký personál, ktorý táto práca baví a zaujíma tak ako mňa. Pri tvorení im nekladiem žiadne medze, naopak, podporujem ich fantáziu. Počas nášho fungovania sme pracovali na mnohých svadobných kvetinových výzdobách, skrášľovali sme takisto veľa kongresov, plesov či firemných akcií. Medzi našich zákazníkov patria veľké firmy a spoločnosti. Značnou oporou v podnikaní mi je môj manžel Dušan, ktorý sa taktiež venuje floristike a celý obchod vedie so mnou. Spolu sme obchod zrekonštruovali a stále pracujeme na jeho vylepšovaní.

Silvia Pavúrová

Silvia Pavúrová

floristka, majiteľka obchodu

Miluje kvety a prácu s nimi. Absolventka záhradníckej školy s odborom floristika. Držiteľka certifikátov od svetových floristov Gregora Lerscha a Manfreda Hoffmana. Viceprezidentka Slovenskej asociácie kvetinárov a floristov. Účastníčka viacerých floristických súťaží, v minulosti ako súťažiaca, dnes ako porotkyňa. Majiteľka kvetinárstva Kvety Silvia v Považskej Bystrici.

Facebook

Nezabudnite nás sledovať na facebooku

Príďte nás kedykoľvek navštíviť do kvetinárstva Kvety Silvia v Považskej Bystrici.

Novinky

Prihláste sa k odberu newsletteru a všetky aktuálne novinky dostanete na váš e-mail