Pozrite si špeciálnu ponuku na Deň matiek. Pre donášku kvetov a kytíc zavolajte 0907 883 245.

Originálne kvetinové náramky

naramok-na-ruku-nevesta-zenich
Ukázať fotogalériu
3 Fotiek
naramok-na-ruku-pre-druzicku-nevestu
Originálne kvetinové náramky
Náramok na ruku pre družičku alebo nevestu

naramok-na-ruku-nevesta-zenich
Originálne kvetinové náramky
Náramok na ruku

naramok-na-ruku-ruzovy
Originálne kvetinové náramky
Ružový náramok na ruku

História kvetinových náramkov siaha až do viktoriánskej éry. Dnes nám pripomínajú predovšetkým americké plesy, kde ich dievčatá dostávajú od svojho mužského doprovodu.

Kvetinový náramok je skvelou alternatívou k obyčajným náramkom. Je to prostriedok, ako oživiť celkový výzor nevesty dodať jej ešte viac pôvabu a jemnosti. Takisto nimi možno označiť družičky alebo ho darovať tým najmenším hostkám vašej svadby.

naramok-na-ruku-ruzovy
Ružový náramok na ruku

Aby mala nevesta všetko zladené, môže ho skombinovať s kyticou, venčekom na hlavu či pierkom ženícha. Vybrať si môžete z hocijakého druhu kvetín, či už množstva malých, alebo veľkých dominantných. Veľmi populárne je do náramku okrem kvetín zakomponovať aj  perly, korálky, stuhy alebo šperky. Hodnotu mu dodáte tým, že do neho pridáte niečo, čo vás vystihuje alebo je pre vás cenné a vo váš veľký deň to chcete mať pri sebe.

Kvetinové náramky nemusia byť nutne použité len na zápästí. Zaujímavo vyniknú napríklad aj na ramene. Prečo by ste teda mali siahnuť po obyčajnom náramku, keď môžete mať takýto voňavý, naturálny a netradičný? Spraví z vás originál a môžete si byť istá, že žiadna iná nevesta taký už mať nebude.

Silvia Pavúrová

Silvia Pavúrová

floristka, majiteľka obchodu

Miluje kvety a prácu s nimi. Absolventka záhradníckej školy s odborom floristika. Držiteľka certifikátov od svetových floristov Gregora Lerscha a Manfreda Hoffmana. Viceprezidentka Slovenskej asociácie kvetinárov a floristov. Účastníčka viacerých floristických súťaží, v minulosti ako súťažiaca, dnes ako porotkyňa. Majiteľka kvetinárstva Kvety Silvia v Považskej Bystrici.

[fbcomments]
Facebook

Nezabudnite nás sledovať na facebooku

Príďte nás kedykoľvek navštíviť do kvetinárstva Kvety Silvia v Považskej Bystrici.

Novinky

Prihláste sa k odberu newsletteru a všetky aktuálne novinky dostanete na váš e-mail