Pozrite si špeciálnu ponuku na Deň matiek. Pre donášku kvetov a kytíc zavolajte 0907 883 245.

Zrkadlo vašich tajných prianí

svadobna-dekoracia-na-ruku-kabelka

Svadba je jedným z najdôležitejších dní v živote človeka. Našou pomocou a radami s výzdobou Vám, ale aj Vašim blízkym, z neho chceme urobiť nezabudnuteľný deň.

Zabezpečíme kvetinovú výzdobu u vás doma, v kostole, na úrade ale aj v reštaurácii. Pripravíme nádherné aranžmányvýzdoby sály svadobnej hostiny. Okrem toho ozdobíme auto, pripravíme pierka pre svadobčanov, kytičky pre družičky či ďakovné kytice pre mamy. No ale to najdôležitejšie… Uviažeme Vám svadobnú kyticu, ktorá bude presne vyjadrovať Vaše pocity. Každej neveste sa snažíme kyticu „ušiť na mieru“, tak, aby bolo originálna, taká, akú nemala predtým žiadna iná. Pomôžeme Vám s výberom druhov kvetov, farieb a materiálov, ktoré budú odrážať Vaše vnútro. Okrem toho vieme Vás – nevestu, či Vaše družičky skrášliť doplnkami, ako sú napríklad kvetinové náramky, ozdoby do vlasov, kvetinové čelenky či vence.

Pokiaľ máte záujem o prípravu svadobných dekorácií, kontaktujte nás a rezervujte si termín bezplatnej konzultácie. Môžete sa inšpirovať rôznymi svadobnými blogmi či našimi fotkami vo fotogalérií. Spolu potom navrhneme celú svadobnú dekoráciu. Snažíme sa, aby bol Váš svadobný deň perfektný, premyslený a dotiahnutý do detailov. Aby ste naň ešte veľmi dlho a často spomínali ako na najkrajší deň vo vašom živote.

Silvia Pavúrová

Silvia Pavúrová

floristka, majiteľka obchodu

Miluje kvety a prácu s nimi. Absolventka záhradníckej školy s odborom floristika. Držiteľka certifikátov od svetových floristov Gregora Lerscha a Manfreda Hoffmana. Viceprezidentka Slovenskej asociácie kvetinárov a floristov. Účastníčka viacerých floristických súťaží, v minulosti ako súťažiaca, dnes ako porotkyňa. Majiteľka kvetinárstva Kvety Silvia v Považskej Bystrici.

[fbcomments]
Facebook

Nezabudnite nás sledovať na facebooku

Príďte nás kedykoľvek navštíviť do kvetinárstva Kvety Silvia v Považskej Bystrici.

Novinky

Prihláste sa k odberu newsletteru a všetky aktuálne novinky dostanete na váš e-mail